„Coś dla Konarzewa” – podsumowanie

W niedzielę 18 września w ramach projektu pn.„Coś dla Konarzewa” realizowanego przez grupę nieformalną Chłopaki na start odbył się rodzinny turniej gry w warcaby. Od maja grupa nieformalna wraz z wolontariuszami uporządkowała i utwardziła teren, a specjalistyczna firma wybudowała altanę. Powstał także drewniany  stół do gry w warcaby jako wyposażenie altany. Przez okres letni wszyscy mogli korzystać z tego miejsca i trenować do wrześniowego turnieju na łonie natury, w tym jakże urokliwym miejscu.

W minioną niedzielę od godz. 13.00 rozpoczęły się pojedynki w dwóch kategoriach wiekowych – do 15 lat  i powyżej. O 14.00 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. Wśród przybyłych gości był Pan Wójt Krzysztof Lisiecki i Pan Krzysztof Kaczmarek-reżyser i aktor, który wystąpił w repertuarze Marka Grechuty. Swoje 5 minut miały także nasze pociechy – pięknie recytowały wiersze. Następnie ogłoszone były wyniki turnieju.

Zwycięzcy w kat. do 15 lat to:

– I miejsce Piotr Sakiewa

– II miejsce Roksana Stuchlak

– III miejsce Robert Stuchlak

Zwycięzcy w kat. powyżej 15 lat to:

– I miejsce Marian Sakiewa

– II miejsce Paweł Budner

– III miejsce Agnieszka Góra

Każdy otrzymał pamiątkowy puchar.

Na koniec można było  ogrzać się przy ognisku i zjeść pieczonego ziemniaczka. Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wypoczywania na naszym terenie.

Wszystkie działania w zrealizowano w ramach projektu  GRANT NA LEPSZY START 2016  współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  i środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

Komentowanie jest wyłączone.